Style Switcher

Predefined Colors

SEKİZGEN EĞİTİM

Atatürk’ün "Eğitim; ulusu ya özgür bağımsız ünlü ve yüce bir toplum durumunda yaşatır, ya da onu tutsaklığa ve yoksulluğa sürükler " Özdeyişini ilke edindik.

Öğrencilerimizin ve ülkemizin geleceği adına büyük hedefler amaçlayarak yola çıktık. Türkiye’de eğitim alanında gerçekleşen tüm yenilikleri yakından takip ederek çocuklarımızı daima daha iyiye, daha güzele ulaştırma çabası içerisindeyiz.

image
  • Kuruluş 2016
  • 2017 200+
  • 2018 Neden sizde olmayasınız?

AMAÇ ,MİSYON ve VİZYON

Eğitim; ulusu ya özgür bağımsız ünlü ve yüce bir toplum durumunda yaşatır, ya da onu tutsaklığa ve yoksulluğa sürükler.

AMAÇ

Öğrencilerimizin birebir takibi yapılarak düzenli ve disiplinli bir ortamda kariyer planlamalarına göre başarılı ve mutlu olacakları üniversite ve bölümlere girmelerini

MİSYON

Ülkemize ve insanlığa yararlı, sorumluluk bilincine sahip , maddi manevi değerlere saygılı, düşünmeyi ve öğrenmeyi öğrenmiş, üretken bireyler yetiştirmektir.

VİZYON

Sekizgen Egitim’in kurumsal kültürünü ve eğitim deneyimini geleceğe taşıyan, küreselleşen dünyada bilim ve teknolojide yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek aktif şekilde kullanan, standartlara uygun, özgün uygulamaları ve başarıları ile eğitim alanında örnek bir kurum olmaktır.

image

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Bize göre öğrenemeyecek öğrenci yoktur!
Yeter ki her öğrencinin öğrenme şekli keşfedilsin. Öncelikle her öğrencinin öğrenme şekli ve akademik birikimi özel olarak analiz edilir. Öğrencinin kendi hazır bulunuşluk düzeyine uygun öğretim modeli belirlenip aşama aşama bir üst seviyeye ulaştırılır. Öğrenmede değişim esasına bağlı kalınır.

image
REHBERLİK ANLAYIŞI

Bireysel ve sınıf rehberliği, eğitim koçluğu, sınav analizleri, ödev takibi, periyodik ödevler, kur sınavları, öğrenci değişim çizelgeleri

image
DİSİPLİN ANLAYIŞI

Eğitim ve öğretim ilkelerine bağlı kalınarak, öğrencinin bireysel yapısına dokunmadan veli ve öğrenci menfaatini koruyan bir disiplin anlayışı ve sorumluluk bilincine bağlılık

image
BUTİK SINIFLAR

Bizim için her öğrenci önemlidir. Bu nedenle onlarla daha fazla iç içe olmak adına tüm sınıflarımız tüm gruplarda altı kişiliktir.

image
NİTELİKLİ ÖDEV KONTROLÜ

Ödevlerle öğrencilerimizin öğrenme, pekiştirme, uygulama aşamaları tamamlanır. Branş öğretmenleri tarafından titizlikle kontrol edilen ödevlerle öğrencilerimiz kendi sorumluluklarını yerine getirirler.

image
SANAL İLETİŞİM

Velilere, öğrencilerimizin gelişim süreci içerisinde ne kadar yol aldığı, sınav sonuçları, bire bir çalışmalar, ödev değerlendirmeleri rehber hocalarımız tarafından hazırlanan gelişim raporu ile sunulur.

image
YAYIN VE DOKÜMANLAR

Müfredata bağlı kalınarak zümre başkanlarımız tarafından hazırlanmış “Akıllı Defterler”,”Kur Sınavları”,“Periyodik Ödevler”,“Genel Tekrar Testleri”,”Sınav Öncesi Son Rötuş Çalışmaları”, “Türkiye Geneli Sınavlar","Ulusal Yayın Evlerinin Soru Bankaları ve Yaprak Tesleri" ile öğrencilerimiz desteklenmektedir.

Yeter ki her öğrencinin öğrenme şekli keşfedilsin. Öncelikle her öğrencinin öğrenme şekli ve akademik birikimi özel olarak analiz edilir. Öğrencinin kendi hazır bulunuşluk düzeyine uygun öğretim modeli belirlenip aşama aşama bir üst seviyeye ulaştırılır. Bize göre öğrenemeyecek ve yol kat edemeyecek öğrenci yoktur.

Adres Güzelyalı Mahallesi, 81116. Sk. 2A D:No 4 3A, 01170 Çukurova/Adana (0322) 232 10 20 (0322) 232 10 20 info@sekizgenegitim.com.tr info@sekizgenegitim.com
E-Bülten